Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Grog - каталог товарів за брендом. Товари від виробника Grog

Grog - виробник маркерної графіті продукції та стійкого до стирання чорнила з Італії, народжений досвідом та пристрастю групи графіті райтерів.

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Маркер Grog Cutter 08 нарешті доступний з чорнилом Buff Proof!
Незабаром він стане класичним маркером, що ідеально підходить для швидких дій.

Немає на складі

Grog Black Magic Ink - прозоре чорнило від італійського бренду Grog, яке проявляється на поверхні під впливом УФ-випромінювання.

Немає на складі

Маркер Grog Cutter 08 BMI об'ємом 20мл заповнений саме цим чорнилом і оснащений 8мм змінним пером з quickflow поліестеру.

Немає на складі

Гарний squeezer виробництва італійського бренду Grog. Маркер обладнано 5мм круглим пишучим пером. Легко заправляти, легко наносити написи!

Немає на складі

Це кишенькова версія найвідоміших сквізерів від Grog! 10мм Flowtex перо гарантує ідеальний потік фарби, завдяки коротким і м'якому корпусі маркера, ви зможете використовувати заправку маркера економно!

Немає на складі

​Комплект з 2-ох змінних пер до маркерів серії Grog Cutter 8мм.

Немає на складі

Гарний squeezer виробництва італійського бренду Grog. Маркер обладнано 20мм круглим пишучим пером. Легко заправляти, легко наносити написи!

Немає на складі

Гарний squeezer виробництва італійського бренду Grog. Маркер обладнано 10мм круглим пишучим пером. Легко заправляти, легко наносити написи!

Немає на складі

​Нова лінійка маркерів від італійської компанії Grog має класичну помпову систему і 8мм перо, яке є змінним. Під заправку будь-якими чорнилом на ваш розсуд.

Немає на складі

Grog Cutter 15 XFP - це пластиковий помповий маркер, заповнений якісною фарбою.
Маркер оснащений 15мм пером, працює на будь-якій поверхні, всередині корпуса металеві кульки, які покращують змішування фарби.

Немає на складі

Grog Cutter 30 XFP з розміром пера 30мм заправлений насиченою, вкраючою і швидковисихаючою фарбою на нітро основі. За допомогою Grog Cutter 30 XFP ваші написи будуть помітними і яскравими навіть на темних поверхнях!

Немає на складі

Гарний squeezer виробництва італійського бренду Grog. Маркер обладнано 5мм круглим пишучим пером - це ефективний інструмент для отримання тегів з специфічними підтіканнями заправки.

Немає на складі

Гарний squeezer виробництва італійського бренду Grog. Маркер обладнано 25мм круглим пишучим пером - це ефективний інструмент для отримання тегів з специфічними підтіканнями заправки. Легко заправляти, легко наносити написи!

Немає на складі

Гарний squeezer виробництва італійського бренду Grog. Маркер обладнано 10мм круглим пишучим пером - це ефективний інструмент для отримання тегів з специфічними підтіканнями заправки. Легко заправляти, легко наносити написи!

Немає на складі

Grog Cutter 08 XFP - це помповий маркер, заповнений чорнилом на перманентній основі. Маркер оснащений прямокутним 8мм пером, працює на будь-якій поверхні, всередині корпуса металеві кульки, які покращують змішування фарби.

Немає на складі

Це 25мм кругле змінне перо від Grog! Хороша пружна синтетична основа чутлива до сили натиску, в упаковці 2 шт.

Немає на складі

Це 25мм кругле змінне перо від Grog! Хороша пружна синтетична основа чутлива до сили натиску, поверхня має короткий ворс, в упаковці 2 шт.

Немає на складі

Це 20мм кругле змінне перо від Grog! Хороша пружна синтетична основа чутлива до сили натиску, поверхня має короткий ворс, в упаковці 2шт.

Немає на складі

Це 5мм кругле змінне перо від Grog! Хороша пружна синтетична основа чутлива до сили натиску, поверхня має короткий ворс, в упаковці 2шт.

Немає на складі

Це 10мм кругле змінне перо від Grog! Хороша пружна синтетична основа чутлива до сили натиску, в упаковці 2шт.

Немає на складі

Це 10мм кругле змінне перо від Grog! Хороша пружна синтетична основа чутлива до сили натиску, поверхня має короткий ворс, в упаковці 2 шт.

Немає на складі

Це кишенькова версія найвідоміших сквізерів від Grog! 20мм Flowtex перо гарантує ідеальний потік фарби, завдяки коротким і м'якому корпусі маркера, ви зможете використовувати заправку маркера економно. Як і всі інші продукти лінійки Full Metal Paint, сквізери доступні в палітрі з 19 яскравих кольорів.

Немає на складі

Первісток в династії сквізерів від Grog, оригінальний, завжди наслідуваний і ніколи не збігалися.
Обладнаний 10мм Flowtex пером, що дозволяє використовувати сквізер на будь-яких поверхнях, навіть на бетоні, корпус маркера виготовлений з м'якого пластику, що робить його пружним і чутливим до сили натиску.

Немає на складі

Найстарший і найбільший брат з усього сімейства Grog, спеціально розроблений для написів на великих поверхнях. Сквізер обладнаний 25мм пером, що дозволяє його використовувати на будь-яких поверхнях, навіть гірших ніж бетон, корпус маркера виготовлений з м'якого пластику, що робить його пружним і чутливим до сили натиску.

Grog - виробник маркерної графіті продукції та стійкого до стирання чорнила з Італії, народжений досвідом та пристрастю групи графіті райтерів.
З моменту свого народження в 2005 році заправки Grog були безперечними зірками вулиць у всьому світі завдяки якості своєї продукції та відповідності всім вимогам вуличного теггінга.
Сьогодні компанія виробляє промислові маркери типу металхед, кілька лінійок сквізерів, маркерів, різнотипні чорнила та змінні комплектуючі для маркерів власного виробництва