Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Доставка

Самовивіз з «Пункта передачі» в Києві

🔸 За бажанням самостійно отримати замовлення можна у відділенні Нова Пошта №36 за адресою: вул. Олени Теліги буд. 25, неподалік станції метро Дорогожичі.
🔸 При замовленні товару через форму сайту www.cans.com.ua оберіть спосіб доставки - Самовивіз з «Пункта передачі».
🔸 Укомплектоване замовлення доставляється у відділення Нова Пошта №36 і не покидаючи його, відразу доступне вам до видачі. Безкоштовне зберігання товару - 5 днів.
🔸 Оплатити замовлення ви можете у доступний спосіб відразу на сайті.
🔸 Дочекайтесь повідомлення з номером накладної на телефон - за ним можна буде отримати товар. Статус замовлення буде відстежуватися в мобільному додатку Нова Пошта.
🔸 Важливо! Вартість послуги - від 25грн, але залежить від об'єму та оціночної вартості. Сплачується отримувачем готівкою або карткою у відділенні.

Кур'єром таксі UKLON/BOLT по Києву

🔸 Кур'єрська доставка оплачених замовлень на сайті www.cans.com.ua через сервіси таксі UKLON або BOLT по Києву можлива в день замовлення.
🔸 Укомплектоване замовлення, по домовленості з отримувачем по телефону або месенжерах, передається водієві служби таксі протягом робочого дня (з 12:00 до 18:00, щодня крім неділі).
🔸 Вартість доставки розраховується індивідуально через додаток UKLON або BOLT в залежності від ваги та локації. Одержувач отримує SMS-посилання в додаток на відстеження автомобіля кур'єра в реальному часі.
🔸 Важливо! Доставка замовлення сплачується отримувачем при одержанні водієві, в зручний спосіб - готівкою або карткою.


Нова Пошта у відділення

🔸 Замовляючи товари на сайті www.cans.com.ua можна зручно і швидко оформити доставку у будь-яке відділення Нової Пошти.
🔸 Обирайте товари, натисніть кнопку "Купити" і заповніть поля щодо доставки. Або ж оформіть замовлення через чат в месенжерах, написавши оператору. Повідомте йому ПІБ одержувача та номер бажаного відділення Нова Пошта.
🔸 Доставка у відділення Нової Пошти можлива по всій Україні. Термін доставки 1-3 дні.
🔸 Після комплектації товарів ви отримаєте SMS-повідомлення з номером накладної. За цим номером ви зможете дізнатись дату та вартість доставки вашого замовлення на сайті компанії або через мобільний додаток Нова пошта.
🔸 Важливо! Доставка у відділення здійснюється за тарифами Нової Пошти і оплачується отримувачем.

Нова Пошта за адресою

🔸 Хочете отримати швидку адресну доставку кур'єром Нової Пошти? Зробіть це на сайті www.cans.com.ua
🔸 Обирайте товари, натисніть кнопку "Купити" і в меню способів доставки вкажіть "Адресна доставка Нова Пошта".
🔸 Замовити товар з адресною доставкою кур'єром Нової Пошти також можливо написавши оператору в месенжери. Обов'язково повідомте менеджеру ПІБ одержувача і адресу, куди слід доставити ваше замовлення. Після створення номера експрес-накладної ви зможете бачити дату отримання вашого замовлення на сайті компанії Нова пошта або через їх мобільний додаток.
🔸 В день орієнтовної доставки очікуйте дзвінка вашого кур'єра.
🔸 Нова Пошта доставляє товари по всій Україні протягом 1-3 днів. Оплачуйте покупки онлайн банківською карткою, скористайтесь послугою Оплати частинами, безготівковим розрахунком або подарунковими сертифікатами.
🔸 Важливо! Адресна доставка здійснюється за тарифами Нової Пошти, оплата вартості доставки здійснюється отримувачем при отриманні товару.
За адресою доставляється будь-який товар вагою до 1000 кг та/або об'ємом до 300 х 220 х 220см тільки до під'їзду.

Нова Пошта у поштомат

🔸 Замовляючи товари на сайті www.cans.com.ua можна зручно і швидко оформити доставку у будь-який поштомат мережі Нова Пошта.
🔸 Зручно отримуйте замовлення будь-коли без черги, поряд з будинком або роботою.
🔸 У поштомат доставляється будь-який товар вартістю до 10 000грн, вагою до 20кг та з допустимим об'ємом до 57х37х27см.
🔸 Нова Пошта доставляє товари по всій Україні протягом 1-3 днів. Оплачуйте покупки онлайн банківською карткою, послугою Оплати частинами, безготівковим платежем або подарунковими сертифікатами.
🔸 Замовлення зберігається у поштоматі Нова Пошта безкоштовно протягом 3 днів. Після закінчення цього терміну посилка переадресовується до найближчого відділення.
🔸 Важливо! До моменту отримання замовлення послуги доставки Нова Пошта повинні бути попередньо оплачені отримувачем через додаток або на сайті перевізника.


Укрпошта у відділення (тимчасово недоступно)

🔸 Купуючи товари на сайті www.cans.com.ua замовляйте доставку вашого замовлення у відділення Укрпошти.
🔸 Виберіть товари, натисніть кнопку "Купити" і заповніть поля з даними для доставки. Для зручності, оформити замовлення ви можете також через чат в месенжерах, повідомивши менеджеру ПІБ одержувача та номер найближчого відділення Укрпошти.
🔸 Укрпошта - економна доставка по Україні за найнижчими цінами з можливість онлайн-відстеження. Терміни доставки від 4 до 6 днів у межах України.
🔸 Вартість доставки залежить від ваги та відстані. У ціну включено доставку до найменших адміністративних одиниць та SMS / Viber-інформування одержувача.
🔸 Форма оплати для клієнта - тільки готівкою при отриманні. Сума оплати замовлення не повинна перевищувати 14 999 грн.
🔸 Важливо! Звертаємо вашу увагу, що аерозольна продукція та легкозаймисті речовини не можуть бути надіслані Укрпоштою.


Укрпошта по світу

🔸 Купуючи товари на сайті www.cans.com.ua замовляйте міжнародну доставку вашого замовлення сервісами Укрпошти.
🔸 Вам доступна можливість надсилати відправлення у 660 тис. відділень в понад 230 країнах світу. Терміни доставки від 7 до 14 робочих днів.
🔸 Доставка здійснюється Укрпоштою наземним або авіаційним сполученням.
🔸 Замовлення має бути оплачене у доступний спосіб до моменту відправлення вантажу.
🔸 Вартість доставки розраховується індивідуально і залежно від об'єму товарів, сплачується в доступний спосіб онлайн. За номером посилки можна відстежити місце перебування відправлення.
🔸 Важливо! Звертаємо вашу увагу, що аерозольна продукція та легкозаймисті речовини не можуть бути надіслані міжнародною поштою.