Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Гарантія

Обмін або повернення товару можливе і гарантоване «Законом про захист прав споживача».
Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся, що товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, товар повністю укомплектований, не порушена цілісність упаковки, збережені всі ярлики, заводське маркування.
Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру постачальника, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.


Обміняти або повернути товар можна зв'язавшись з нами за контактними телефонами або прийшовши до нас в магазин в зазначений час.
При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або перекажемо їх на ваш рахунок не пізніше ніж через 7 днів. Якщо ви живете не в Києві, товар слід відправити нам за допомогою служби доставки. Якщо у товара збережено товарний вид і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.
Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки і наявності документів, що підтверджують факт покупки.


Зверніть увагу:
Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів N 1317 (1317-2003-п) від 20.08.2003р., N 1642 (1642-2004-п) від 13.12.2004р., N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005р.
Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994р. N 172.
Згідно статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню.
До таких товарів відносяться непродовольчі товари: (в тому числі) товари в аерозольній упаковці, друковані видання і інше...

Гарних і виважених покупок!