Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

On The Run - каталог товарів по бренду. Товари від виробника On The Run

Назва бренду походить від ON THE RUN, що означає "на бігу", була заснована в 90-му році XX століття в Німеччині.
Наразі продукція компанія стала загальновизнаним лідером на ринку маркерів

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

У книзі Hip Hop Files: Photographs 1979-1984 від Martha Cooper представлені деякі з найбільш знакових фотографій з перших днів зародження "хіп-хопу культури" 1979-1984 років. Серед них такі виконавці, як Dondi, Lee, Fab 5 Freddy, Blade, Seen, Rock Steady Crew, Dez, DJ Kay Slay, Grandmaster Caz, Duro, Lady Pink, Run DMC, Rammellzee та Futura 2000.

Немає на складі

Ця книга розповідає не про ключову особу, а про ключову подію графіті-сцени. Meeting of Styles - це щорічна серія всесвітніх фестивалів графіті та хіп-хопу.

Немає на складі

Стиль не потребує кольорів, хіба тільки більшого розміру, більше сторінок і безліч свіжого чорного кольору на білому папері!

Немає на складі

On The Run 901 Soultip - це висока якість насиченості, стійкий до ультрафіолету пігмент, робота на всіх видах поверхонь. Розповсюджується в 120мл пляшечках.

Немає на складі

On The Run 003-S Soultip Squeeze 18мм - це сквізер з нейлоновим пером шириною 18мм, заправлений заправками On The Run 902 Marker Paint.

Немає на складі

On The Run 003 Soultip Squeeze 18мм - це сквізер з мохеровим пером шириною 18мм, заправлений класичними заправками On The Run 901 Soultip Paint.

Немає на складі

Унікальна розробка On The Run серед заправок бренду для будь-яких класичних помпових маркерів чи сквізерів. Серія заправок представлена більш ніж 13 новими кольорами.

Немає на складі

On The Run 8001 Metal Tip Paint​ - маркер з металевим кульковим пером розміром близько 1-2мм, тобто представляє клас metalhead'ів. Доступний в 12 яскравих кольорах

Немає на складі

Новий маркер Soultip Squeezer кишенькового розміру з серії On The Run з пером 12мм і заправлений пігментованою фарбою.

Немає на складі

Коротка версія маркера Soultip Squeezer кишенькового розміру з серії On The Run з пером 6мм і заправлений пігментованою фарбою.

Немає на складі

Новий маркер Soultip Squeezer кишенькового розміру з серії On The Run з пером 6мм і заправлений пігментованою фарбою.

Немає на складі

On The Run 901 Soultip - це висока якість насиченості, стійкий до ультрафіолету пігмент, робота на всіх видах поверхонь, стійкість до атмосферних впливів та абразивних дій. Палітра налічує 10 кольорів, розповсюджується в 210мл пляшечках.

Немає на складі

Гелеподібний концентрат об'ємом 100мл, який при змішуванні з вашим чорнилом дозволить отримати насиченіші та глибші кольори.
Унікальна річ при правильному користуванні!

Немає на складі

Новий маркер On The Run 005 Hard To Buff 12мм кишенькового розміру із серії On The Run.
Заправлений стійким спиртовим чорнилом Hard To Buff

Немає на складі

Новий маркер Soultip Squeezer кишенькового розміру з серії On The Run з пером 12мм і заправлений спиртовим чорнилом.

Немає на складі

On The Run 070R Hard To Buff Mini 10мм - новинка в серії ультрастійких маркерів Hard To Buff з 10мм пером зі зрізом в короткому корпусі.

Немає на складі

On The Run 070R Hard To Buff Mini 10мм - новинка в серії ультрастійких маркерів Hard To Buff з круглим 10мм пером в короткому корпусі.

Немає на складі

Маркер On The Run 001 Soultip з круглим ворсовим пером 22мм і об'ємом корпуса 120мл.

Немає на складі

Маркер On The Run 4201 Soultip Painter​ 8мм – беззаперечний атрибут для вуличних тегів, адже цей маркер настільки маленький і непомітний, що здатен розміститися в вашій кишені!

Немає на складі

Для серії заправок SOULTIP, бренд On The Run​ постійно виготовляє нові продукти - цього разу це нові пляшечки з можливістю встановлення спеціально розроблених пер промислового рівня.

Немає на складі

Одна з останніх новинок від On The Run! Промисловий маркер оснащений металевим (зі сталі) капілярним пером розміром 1мм, може заправлятись фарбою, чорнилом чи акрилом.

Немає на складі

Кращий вибір для холодної пори року, коли на вулиці дощ або сніг. Перший 100% акриловий маркер, 13 кольорів 5 з яких флюорисцентні. Універсальні в застосуванні On The Run 065 Acrylic Moppin 15mm​ - справжні маркери для вулиць!

Немає на складі

Це перманентний кишеньковий маркер. Наповнений глянцевим чорнилом з високими вкриваючими властивостями. Оптимальне співвідношення ціна / якість!

Немає на складі

Класичні помпові маркери, заправлені перманентними чорнилом на основі стійкого до стирання фірмового пігмента Hard To Buff. Оснащені стандартним пером 15мм, доступний в чорному і червоному кольорах!

Назва бренду походить від ON THE RUN, що означає "на бігу", була заснована в 90-му році XX століття в Німеччині.
Наразі продукція компанія стала загальновизнаним лідером на ринку маркерів.
Маркери фірми можна використовувати за різної погоди та практично на будь-яких поверхнях.
Асортимент товарів один із найбільших, серед конкуруючих фірм.
Маркери On The Run дають можливість малювати та отримувати різні цікаві графічні ефекти