Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Loop Colors - каталог товарів за брендом. Товари від виробника Loop Colors

Loop Colors - це якісний та високотехнологічний продукт, що випускається за ексклюзивною формулою на заводі ITAL GETE (Італія), який є одним із лідерів на європейському та світовому ринку виробників аерозольних фарб

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Комплект з 2-ох змінних пер Loop Broad 15мм до маркерів Loop.

Немає на складі

2 змінні пера зі зрізом для маркерів Loop Water Based 10мм

Немає на складі

Маркер Loop Paint Based 15мм - класичний помповий маркер для вуличних активностей. Палітра складається з 12 кольорів. Зроблено в Італії.

Немає на складі

Маркер Loop Water Based 4мм - універсальний компаньйон для отримання хороших творчих результатів. Зроблено в Італії.

Немає на складі

Маркер Loop Water Based 2мм - універсальний компаньйон для отримання хороших творчих результатів. Зроблено в Італії

Немає на складі

Фарба Loop - це новий якісний, професійний і сучасний матеріал для граффіті, що випускається на заводі ITAL GETE (Італія).
Палітра більше 200 відтінків

Немає на складі

Універсал для всіх банок, але в першу чергу це стандартний кеп для Loop Colors! Добре оптимізований для балонів із середнім тиском. Підходить до всіх брендів фарб.

Немає на складі

Фарба Loop - це новий якісний, професійний і сучасний матеріал для граффіті, що випускається на заводі ITAL GETE (Італія). Група кольорів зі спеціальними технічними властивостями - лаки, очищувачі кепів, розчинник для зняття старої фарби, напівпрозорі відтінки.

Немає на складі

Оновлена формула з додаванням бітумних смол з Silver Killer властивостями, середній тиск, м'який чутливий до сили натиску клапан, об'єм 400мл і найважливіше - доступна вартість!
Наявна виключно в чорному кольорі.

Немає на складі

Фарба Loop ASPHALT 600ml може використовуватися на будь-яких поверхнях. Оновлена формула з додаванням бітумних смол з Silver Killer властивостями, середній тиск, м'який чутливий до сили натиску клапан, об'єм 600мл і найважливіше - доступна вартість! Поширюється виключно в чорному кольорі.

Немає на складі

Loop CHROME 600ml гарантує швидке висихання, що знижує ризики підтікання.
Високий тиск, 600мл фарби за супер низькою ціною! Тільки в кольорі Silverchrome.

Немає на складі

Насадка жовтого кольору з чорним соплом. Один з найширших нині існуючих фет кепів, що створює лінію шириною в 6 пальців (від 1 до 10см), фактично є аналогом Astro Fat.

Loop Colors - це якісний та високотехнологічний продукт, що випускається за ексклюзивною формулою на заводі ITAL GETE (Італія), який є одним із лідерів на європейському та світовому ринку виробників аерозольних фарб.
При виробництві фарби Loop Colors були використані професійні знання та технології, а також сучасне високоточне обладнання, що забезпечує найвищу продуктивність та якість!