Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Тест новинки MOLOTOW​ AQUA TWIN

Категорії

 

Американський граффіті художник Geser протестував новинку від MOLOTOW - маркери Molotow AQUA TWIN. Про його перші враження, ви можете прочитати в даному огляді.Система роботи маркерів Molotow AQUA TWIN вже звична і знана для тих хто працює зі скетчивими маркерами. Кольори маркерів відображаються на індикаторах ковпачків, корпус виготовлений з пластика і має професійний зовнішній вигляд, а їх універсальність відкриває перед художниками нові можливості."Одна з найбільших проблем, з якою я протягом багатьох років зустрічаюсь, є те, що незалежно від того як багато відтінків кольору я купив, все одно виникає відчуття що чогось не вистачає, часто-густо всього якогось одного необхідного відтінка для тіні або градієнта. Мені дуже подобається, що BLENDER PRO (із серії AQUA TWIN), по суті вирішує цю проблему і дозволяє створити власноруч точний колір або суміш, яка вам потрібна і все це без необхідності купувати додаткові маркери!" - підсумовує Geser.Маркери Molotow AQUA TWIN - це палітра з 24 кольорів (також ще є пусті маркери Molotow AQUA TWIN, для змішування кольорів безпосередньо в самому маркері). М'який кінчик пера натурального пензля розміром 2-6мм (перо змінне) чудово підходить для всіх видів проектних робіт, акварелі, граффіті ескізів та просто творчості.

Для професійного висвітлення кольорів є відповідний BLENDER PRO, який заправлений прозорим еко чорнилом, що спрощує процедуру колорування.

Переклад з сайту www.molotow.com

 

Рекомендовані товари

Немає на складі

Маркер Molotow BLENDER PRO заправлений безбарвною рідиною для освітлення темних відтінків і створення градієнтів на будь-якому покритті. Зроблено в Німеччині.

Немає на складі

Новинка в Україні! Маркер з чорнилом на водній основі, ідеально підходить для робіт на папері. Палітра складається з 24 кольорів, також доступні 3 види змінних пер від 1мм до 6мм.

Немає на складі

Спеціалізована заправка Molotow BLENDER PRO​ 30мл​ заповнена безбарвною рідиною, що використовується в маркерах для освітлення темних відтінків і дозволяє розширити градієнтний спектр кольорів для художника​.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*