Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Щоб не робити помилок

Категорії

Отже, ви розібралися з матеріалами і купили фарбу, знайшли відповідну поверхню для малювання і переповнені бажанням почати малювати. Ви впевнені, що нічого не забули?


Вам варто знати ще дещо:

• Не зафарбовуйте власну розмітку на стіні однотонним кольором, якщо в тому нема потреби згідно ескіза. Спеціалізовані фарби для граффіті в основному непрозорі, тому здатні зафарбувати все що завгодно! Навіть білий колір може перекрити чорний з першого разу.

• Не забувайте про фон! Більшість початківців роблять помилку, починаючи з малювання контурів, а потім, заповнюючи середини літер, зафарбовують їх. У результаті виходить не дуже естетично м'яко кажучи, ще й збільшується розхід фарби, оскільки роботу над контурами доведеться здійснювати вдруге. Щоб уникнути цього, заповнюйте тло спочатку кольором фону основного напису, а вже потім фон поза шрифтовою композицією, і тільки на останньому етапі - контури.

• Іноді трапляється так, що фарба тече, цьому може бути багато причин (від використання дешевих фарб з низькою пігментацією до температурних режимів, в холод навіть самі якісні фарби можуть втрачати тиск через переохолодження). Звичайно ви можете зупинити підтікання руками, рукавами і тому подібним, але це навряд чи врятує ваш малюнок. Найкращий варіант зачекати, поки фарба підсохне і тоді зафарбувати дефекти потрібним відтінком. Ще можна звісно прихопити з собою губку чи ганчірку і, якщо раптом фарба потече, підтерти лишнє нею.

• Насадки (кепи) рекомендуємо чистити після кожного використання. Для цього потримайте кеп натиснутим, перевернувши балон вниз протягом п'яти секунд. Пігмент у балоні зміститься в інший бік і перестане виходити, таким чином розчинник в балоні може очистити підзабитий кеп. Інакше ви можете наступного разу вже не скористатись цією насадкою, пігмент засохне і назавжди зіпсує її, тоді місце насадки буде тільки в смітнику. Окремі виробники пропонують спеціальні ацетонові промивки для кепів, якими актуально користуватись в процесі малювання для швидкого очищення підзабитих насадок.

• Перед початком роботи обов]язково випробуйте фарбу, інакше ви можете зіпсувати малюнок. Добре збовтайте балон і зробіть кілька контрольних пшиків чи ліній, щоб перевірити, чи все в порядку з кепом, чи правильно він встановлений і чи достатньо насиченим є ваш обраний відтінок. А якщо балон новий, то запобіжні заходи необхідні подвійно, тому що в перші секунди малювання він може видати пігментну піну фарбою, яка інколи спроможна забити клапан балона і це не вважається дефектом товару, оскільки у заміні вам може бути відмовлено через недотримання базових рекомендацій, описаних на кожному балоні.

• У райтерів також є свій «кодекс честі» і його потрібно дотримуватися. В жодному разі не чіпайте чужих робіт, якими б вони не були, чи не підписуйтесь під чужими малюнками або на них, не кажучи про етичний зміст подібної письменності!

• Починати краще всього з грунтування робочої поверхні, щоб фарба краще лягала і нічого зайвого на стіні не залишилося, наприклад дефектів чи старих малюнків. Для грунтовки можна використовувати алкідну / нітро емаль або водоемульсійну фарбу. Емаль більш вигідний варіант, оскільки вона стійкіша, ніж водорозчинні фарби та і кольори балонів на ній виглядатимуть яскравіше. Емульсійні фарби теж мають свої плюси, в першу чергу нижча вартість і більша ємність в кількісному еквіваленті + можливість використовувати воду в якості розчинника, а додавши відповідний пігмент ви можете отримати цікавіший відтінок або комбінацію відтінків, створивши цим самим ефектніший фон.

Матеріал написаний на основі відкритих інтернет джерел
Ілюстрації - WOK з BANDITS Crew малює шрифт-нікнейм для BACON з Канади, Німеччина 2014

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*