Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Усі товари

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Немає на складі

Немає на складі

Представляємо BLACK 600ml - новий продукт в BLACK line серії. Фарба виготовлена на базі NC формули, має високийтиск, забезпечує високу якість покриття, налічує 14 насичених матових кольорів, повністю сумісних з палітрою BLACK 400ml.

Немає на складі

Бюджетні скетчеві маркери Touch Smooth для тих, хто захоплюється малюванням і каліграфією, любить створювати комікси, графіті та малюнки. Набір сформований з 12 різних ​кольорових маркерів

Немає на складі

Special Squeezie 12мм - компактний сквізер, об'ємом 50мл і пером 12мм, який можна наповнити будь-яким видом чорнила, зручний розмір і м'який корпус підійде для щоденного використання.

Немає на складі

Special Squeezie Bottle 12мм - компактний сквізер, місткістю 60мл і пером 12мм, який можна наповнити будь-яким видом чорнила, зручний розмір і м'який корпус підійде для щоденного використання.

Немає на складі

Flow Squeezie 18мм - компактний сквізер, об'ємом 60мл і нейлоновим пером 18мм, зручний розмір підійде для щоденного використання.

Немає на складі

Special Squeezie 18мм​ - кoмпaктний cквізep, обсягом 60мл, який ви можете наповнити будь-яким видом чорнил, зручний розмір підійде для щоденного використання.

Немає на складі

On The Run 070R Hard To Buff Mini 10мм - новинка в серії ультрастійких маркерів Hard To Buff з 10мм пером зі зрізом в короткому корпусі.

Немає на складі

On The Run 070R Hard To Buff Mini 10мм - новинка в серії ультрастійких маркерів Hard To Buff з круглим 10мм пером в короткому корпусі.

Немає на складі

Високоякісна серія маркерів від Special має нерозбірну помпову систему і кругле 8мм перо, яке є змінним. Під заправку будь-яким чорнилом чи фарбою на ваш розсуд.