Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Kobra – каталог товарів за брендом. Товари від виробника Kobra

Аерозольна фарба Kobra – яскравий приклад виробництва якісних аерозолів для вибагливих художників з використанням сучасних технологій

Сортувати по:
Фільтр

Немає на складі

Маркер Kobra Paint ідеально підходить для письма на будь-якій поверхні, оснащений круглим пером 3мм.

Немає на складі

Невеликий кишеньковий сквізер Kobra Shuttle оснащений пером діаметром 10мм і заправлений фарбою на спиртовій основі, стійкій до атмосферних впливів.

Немає на складі

Невеликий кишеньковий сквізер Kobra Nano оснащений пером діаметром 5мм і заправлений фарбою на спиртовій основі, стійкій до атмосферних впливів.

Немає на складі

Kobra Refill Paint 200мл - заправка на спиртовій основі, що складається з акрилової фарби, виготовленої зі спеціальних пігментів та надлипкої смоли.

Немає на складі

Kobra HP 400мл - фарба з високим тиском, який дозволяє зафарбовувати великі площі за максимально короткий період часу.

Немає на складі

Kobra HP Metal 400мл - фарба з високим тиском, який дозволяє зафарбовувати великі площі за максимально короткий період часу.

Немає на складі

Добра насадка для чітких аутлайнів, ширина лінії 1.0-3см. Економне розпилення фарби, добра для малювання плавних переходів та розтяжок на невеликих площах.

Аерозольна фарба Kobra – яскравий приклад виробництва якісних аерозолів для вибагливих художників з використанням сучасних технологій.
Kobra виготовляється в Італії, ідеально підходить для покриття будь-якої поверхні, працює в будь-яких погодних умовах, акрилова формула не псується навіть за підвищеної вологості або холоду.
Kobra ідеально підходить як для детального художнього оформлення, так і для бомбінгу, надаючи безкомпромісно високу якість фарби для художників по всьому світу