Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Порція цікавих робіт від CANS: Key Detail

Категорії

Пропонуємо вибірку приємних робіт від Key Detail, вуличного художника та ілюстратора з Білорусі, який живе і працює нині в Нью-Йорку.
Окрім графіки та ілюстрацій Key Detail пише картини, створює яскраві масштабні роботи по всій Європі і США, також є активним учасником стрітарт сцени з 2000-х років. Протягом усього цього часу він послідовно працює над своїм характерним оригінальним стилем і технікою виконання, відточуючи навички на вулицях. Key Detail успішно продовжує свою художню кар'єру і його роботи опубліковані в ряді знаних міжнародних журналів і книг.


Більше інформації: http://www.keydetail.org

Рекомендовані товари

Немає на складі

MTN 94 Spectral - нова група кольорів зі спеціальними функціями і формулою, напівпрозорими тонувальними відтінками від Montana Colors, Барселона (Іспанія). Тільки для створення спеціальних ефектів!

Немає на складі

Нова фарба від Montana Cans - глянцева синтетична фарба, аналог попереднього покоління Montana Black з усіма відповідними показниками та за супер ціною. Позиціонується як альтернатива дорогим серіям і брендам. Відмінне співвідношення ціна / якість!

Немає на складі

Нова фарба Montana BLACK на базі формули NC має високий тиск. Наразі найкраща в своєму класі. Вдосконалена, з палітрою із 187 насичених матових кольорів, які можна застосувати на будь-якій поверхні. Висока якість гарантована!

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*