Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Okuda х Київський Метрополітен

Категорії


В кінці серпня іспанський райтер і вуличний художник Okuda повністю розмалював 5 вагонів метро з обох сторін, що курсуватиме на Сирецько-Печерській лінії в Києві.
Композиції на кожному з вагонів представляють повний каталог іконографії Okuda, починаючи з декоративної геометрії та природних ландшафтів аж до портретів, психоделії та леттерінга. Потяг являє собою дивовижний арт-об'єкт на колесах і занурює публіку в інтроспективну подорож.

( 1 )
Рекомендовані товари

Немає на складі

MTN 94 Spectral - нова група кольорів зі спеціальними функціями і формулою, напівпрозорими тонувальними відтінками від Montana Colors, Барселона (Іспанія). Тільки для створення спеціальних ефектів!

Немає на складі

MTN 94 - нова революційна серія фарб від Montana Colors, Барселона (Іспанія). MTN 94 має низький тиск, 400мл ємності балона наповнені матовою фарбою.
Професійно відібрана палітра з 216-ти кольорів

Немає на складі

Нова фарба Montana BLACK на базі формули NC має високий тиск. Наразі найкраща в своєму класі. Вдосконалена, з палітрою із 187 насичених матових кольорів, які можна застосувати на будь-якій поверхні. Висока якість гарантована!

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*