Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Графіті діорами CHEFHAIN64

Категорії

Діорама – це масове розважальне мистецтво, у якому ілюзія присутності глядача у природному просторі досягається синтезом художніх та технічних засобів

Слово діорама може стосуватися мобільного театрального облаштування 19-го століття або, у сучасному використанні, тривимірної повнорозмірної або мініатюрної моделі, іноді прикладеної до скляної вітрини для музейного експонування. Діорами часто будуються любителями як частина суміжних захоплень, таких як військове моделювання, мініатюрне моделювання фігур або моделювання літаків.

Діорама – це масове розважальне мистецтво, у якому ілюзія присутності глядача у природному просторі досягається синтезом художніх та технічних засобів.
За рахунок зміни масштабу від переднього плану до заднього, плавних переходів від тривимірних елементів пейзажу до намальованого фону та вмілого освітлення можна досягти майже ідеальної ілюзії просторової глибини та реалізму – своєрідний тривимірний живопис.


Берлінський CHEFHAIN64 створює такі діорами з фонами та графіті сюжетами, наприклад, з настінними роботами PRINS137, BOY, KAGO, RISM, SLIDER, PLANET або DYVA.
Вважаємо, що його роботи заслуговують на увагу, ще більше цікавого ви знайдете в Instagram акаунті автора - @chefhain64

Рекомендовані товари

Немає на складі

Модель маркера 127HS-CO зроблена для отримання ліній товщиною 1.5мм. Оригінальна печатка-стікер гарантує, що маркер не використовувався. Крім того, це виключає протікання і випаровування, зберігає вихідні характеристики чорнила і якість пера.

Немає на складі

Ironlak Paint Pump Action - маркер зі змінним пером, заправлений чорнилами з високими вкриваючими властивостями.

Немає на складі

Матовий акрил для декору Rosa Talent Deco 20мл - однорідні покривні фарби на водній основі, які після висихання утворюють бархатисту матову поверхню.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*