Viber

Telegram

Зв'язатись з нами
Сховати

Molotow BLENDER PRO в руках Antistatik

Категорії

У цьому відео огляді французький художник, граффіті райтер Antistatik (Orbit119/FR) розповідає про кілька нових продуктів від MOLOTOW, серед яких альбом AQUA PAD, скетчеві маркери AQUA TWIN та спеціальний маркер BLENDER PRO з тих же ж AQUA TWIN.

У палітрі AQUA TWIN доступні 24 насичені кольори, а також і порожній маркер AQUA TWIN для заправки чорнилом чи фарбою на ваш вибір. Всі кольори легко змішуються між собою, що дозволяє створити індивідуальний спектр відтінків, в якості змінних доступні м'яке 1мм та каліграфічне шириною 2-6мм перо, що прекрасно підійдуть для всіх видів проектних робіт.Для професійного освітлення тіней (відбілювання, градіювання) є сумісний AQUA BLENDER PRO, який без всяких проблем зберігає якість і стабільність чорнила. До формули чорнила маркерів входять затверджені медичними установами харчові барвники, які безпечні для використання самим юним художникам.
AQUA BLENDER PRO заповнений безбарвною рідиною, що затримує всмоктування чорнила в поверхню паперу, зберігає якість і стабільність фарби при використанні в якості розчинника, сумісне майже для всіх видів фарб на водній основі.


AQUA PAD - альбом з акварельного паперу в м'якій палітурці, має 24 сторінки. З таким альбомом ви не будете боятися водяних розводів і забруднення наступних листків паперу в альбомі.

Рекомендовані товари

Немає на складі

Molotow AQUA INK 30мл - заправка на водній основі найвищої якості. Дане чорнило після нанесення залишає напівпрозорий слід, а також воно достатньо стійке до впливу ультрафіолетового випромінювання.

Немає на складі

Новинка в Україні! Маркер з чорнилом на водній основі, ідеально підходить для робіт на папері. Палітра складається з 24 кольорів, також доступні 3 види змінних пер від 1мм до 6мм.

Немає на складі

Маркер Molotow AQUA TWIN Empty може використовуватися практично з усіма видами рідких чорнил, і це ідеальний варіант для створення і заправки такого маркера власноруч змішаними відтінками чорнил.

Немає на складі

Спеціалізована заправка Molotow BLENDER PRO​ 30ml​ заповнена безбарвною рідиною, що використовується в маркерах для освітлення темних відтінків і дозволяє розширити градієнтний спектр кольорів для художника​. Molotow BLENDER PRO​ розлито в еластичні тюбики об'ємом 30мл.​

Немає на складі

Маркер Molotow BLENDER PRO заправлений безбарвною рідиною для освітлення темних відтінків і створення градієнтів на будь-якому покритті. Зроблено в Німеччині.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*