КИЇВ

Здійснити покупку без резерву на сайті ви можете безпосередньо в нашому магазині за адресою: м.Золоті Ворота, вул. Рейтарська 9, "CANS KYIV" (з 11.00-до 20.00). Асортимент магазину може мати незначні розбіжності з представленими на сайті, рекомендуємо в телефонному режимі перевірити наявність та кількість потрібних товарів. В будь-якому випадку, широкий асортимент магазина дозволить підібрати альтернативні варіанти у випадку відсутності якоїсь із позицій .
Карту проїзду ви знайдете в закладці "Контакти".
Вартість кур'єрської доставки по Києву становить мінімум 50грн, залежить від географії доставки та об'єму вантажу, точну вартість вам буде повідомлено додатково після комплектації замовлення. Якщо сума замовлення більше 3000грн, доставка буде здійснено безкоштовно!


УКРАЇНА

Доставка по Україні пріоритетно здійснюється через кур'єрську службу "Нова Пошта". За згодою сторін можлива відправка аналогічними службами доставки, якщо товар відправляється з повною передоплатою.
Товар доставляється практично в будь яке місто України за 1-2 дні.


СВІТ

Доставка здійснюється Укрпоштою, вартість доставки від 5 до 20$ залежно від об'єму товарів, за номером посилки можна відстежити місце перебування відправлення. Терміни доставки від 7 до 14 робочих днів.
Звертаємо вашу увагу, що аерозольна продукція не може бути надіслана поштою.