Фарба акрилова матова Rosa TALENT Deco 75мл

Опис

Матовий акрил для декору Rosa Talent Deco 75мл – однорідні покривні фарби, які після висихання утворюють бархатисту матову поверхню, яка вигідно підкреслить роботи в стилях шебі-шик, вінтаж.
Тара з контролем першого відкриття забезпечує збереження фарби в первинній консистенції, попереджує висихання до моменту відкриття.
Акрилові фарби на водній основі вирізняються насиченими кольорами, хорошою адгезією та водостійкістю після висихання. Кремова консистенція забезпечує легке нанесення фарби на поверхню. Акрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки.
Після висихання фарби утворюють незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті.
Акрил для декору застосовується у більшості напрямків хобі: декорування, декупаж, кракелюр, скрапбукінг, декоративний розпис для декорування твердих поверхонь, наприклад: виробів з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природнього каменю, цегли.
На речах, що постійно перебувають у користуванні, малюнок або виріб в цілому, можна додатково зміцнити, покривши лаком на водній основі. З плином часу фарби залишаються стійкими та зберігають свій яскравий колір.
Фарби сертифіковані та безпечні за умов використання за призначенням, що дозволяє їх використовувати для дитячої творчості.

• 32 кольори, які включають 8 пастельних відтінків
• Хороша покривна здатність
• Рівномірне рознесення по поверхні
• Герметична кришка з контролем першого відкриття

Характеристики

Бренд
Rosa
Країна виробництва
Украина

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Виберіть колір:
Немає в наявності
50 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн
Вгору