Фарба акрилова Rosa STUDIO Deco Pearl 20мл

Опис

Акрил для декору Rosa STUDIO Deco Pearl 20мл в перламутровых кольорах – однорідні покривні фарби, які додадуть блиску, сяйва та вишуканості задекорованому виробу.
Це гарний вибір для створення святкових декорацій, оформлення листівок, декорування заготовок.
Акрилові фарби на водній основі бренда Rosa вирізняються насиченими кольорами, хорошою адгезією та водостійкістю після висихання. З плином часу фарби залишаються стійкими та зберігають свій насичений колір. Кремова консистенція забезпечує легке нанесення фарби на поверхню. Акрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки, вони швидко сохнуть, після висихання утворюють незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті.
Фарби застосовуються у більшості напрямків хобі: декорування, декупаж, кракелюр, скрапбукінг, декоративний розпис для декорування твердих поверхонь, наприклад: виробів з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природнього каменю, цегли.
На речах, що постійно перебувають у користуванні, малюнок або виріб в цілому, можна додатково зміцнити, покривши лаком на водній основі. Проте, звертаємо увагу, що покриття лаком цих видів фарб може зменшити перламутровий та металічний ефекти.
Перламутри представлені найпопулярнішими пастельними кольорами, як є ідеальні для декорування весільних прикрас.

• Ніжні пастельні кольори
• Хороша покривність фарб
• Відсутність «блискіток» у фарбі
• Доступні в об'ємах 20мл і 75мл

Характеристики

Країна виробництва
Украина
Бренд
Rosa

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Виберіть колір:
В наявності
22 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн
Вгору