Фарба акрилова Rosa STUDIO Deco Metallic 20мл

Опис

Акрил для декору Rosa STUDIO Deco 20мл металічні віддтінки – однорідні покривні фарби, які додадуть блиску, сяйва та вишуканості задекорованому виробу.
Це гарний вибір для створення святкових декорацій, оформлення листівок, декорування заготовок!
Фарби застосовуються у більшості напрямків хобі: декорування, декупаж, кракелюр, скрапбукінг, декоративний розпис для декорування твердих поверхонь, наприклад: виробів з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природнього каменю, цегли.
Акрилові фарби на водній основі бренда Rosa вирізняються насиченими кольорами, хорошою адгезією та водостійкістю після висихання.
З плином часу фарби залишаються стійкими та зберігають свій насичений колір. Кремова консистенція забезпечує легке нанесення фарби на поверхню. Акрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки, вони швидко сохнуть, після висихання утворюють незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті.
На речах, що постійно перебувають у користуванні малюнок, або виріб в цілому, можна додатково зміцнити, покривши лаком на водній основі.
Проте, звертаємо увагу, що покриття лаком цих видів фарб може зменшити перламутровий та металічний ефекти.

• Висока покривна здатність
• Рівномірне нанесення по поверхні
• Герметична кришка з контролем першого відкриття
• Доступні в об'ємах 20мл і 75мл

Характеристики

Країна виробництва
Украина
Бренд
Rosa

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Виберіть колір:
В наявності
22 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн
Вгору