Фарба акрилова глянцева Rosa STUDIO Deco 20мл

Опис

Глянцевий акрил для декору Rosa Studio 20мл – однорідні покривні фарби, які після висихання створюють глянцевий ефект та додають делікатного блиску задекорованим виробам.
Доступні в об’ємі 20 мл, що є дуже зручним для роботи з трафаретами та дрібними заготовкам.
Акрилові фарби на водній основі вирізняються насиченими кольорами, хорошою адгезією та водостійкістю після висихання. Легка консистенція забезпечує легке нанесення фарби на поверхню. Акрилові фарби можна розбавляти водою, а також змішувати кольори між собою, отримуючи нові відтінки.
Після висихання фарби утворюють незмивну плівку, що дозволяє використовувати задекоровані речі у побуті. На речах, що постійно перебувають у користуванні малюнок, або виріб в цілому, можна додатково зміцнити, покривши лаком на водній основі. З плином часу фарби залишаються стійкими та зберігають свій яскравий колір.
Акрил для декору застосовується у більшості напрямків хобі: декорування, декупаж, кракелюр, скрапбукінг, декоративний розпис, для декорування твердих поверхонь: виробів з дерева, фанери, ДВП, МДФ, паперу, картону, ґрунтованого полотна, природнього каменю, цегли.
Фарби сертифіковані та безпечні за умов використання за призначенням, що дозволяє їх використовувати для дитячої творчості.

• 20 насичених кольорів
• Хороша покривна здатність
• Рівномірне рознесення по поверхні
• Створюють глянцевий ефект та додають делікатного блиску задекорованим виробам

Характеристики

Країна виробництва
Украина
Бренд
Rosa

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Виберіть колір:
В наявності
17 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн
Вгору