Маркер NYC Bombing Mop 30мм порожній

4.22
Немає в наявності
306 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн

Опис

Те, що Ви бачите перед собою - класичний "Old School Style" New York City граффіті маркер. Це довговічний, надійний, оригінальний інструмент, що працює на будь-якій поверхні, пружні стінки корпуса, як у сквізера, дозволяють отримувати гарні патьоки.
Маркер оснащений пишучим пером завширшки 2.5-3.0см!
Перо виготовлене з якісного м'якого войлока, для забезпечення максимальної пропитки чорнилом стержня і гарного подачі при письмі.
Всі Original NYC Bombing Mop виготовляються вручну й мають гарантовано високу якість "Super Tough". Цей маркер може працювати роками, якщо Ви використовуватимите його правильно, ніщо не може зрівнятись з високою якістю і довговічністю цього продукта! Маркер продається тільки порожнім (тобто під заправку), таким чином Ви можете заправити його будь-якими перманентними чорнилами на спиртовій основі, такими як Garvey, Marsh, Grog, Do Em Dirty, Oink, Molotow, Nero і їм подібні.
Увага! NYC Bombing Mop можуть бути скопійовані і мати вигляд наближений до оригінала, але він ніколи не буде таким якісним як оригінал, який продається на цьому сайті.
Остерігайтеся наслідувачів!
Зроблено й імпортовано зі США

Характеристики

Система подачі
Фетровый наполнитель
Тип пера
Стержень
Країна виробництва
США
Бренд
NYC Mop

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Вгору