Набір маркерів STA Color 3202 Basic Set 6шт

4.004.00

Опис

Спиртові маркери найбільш популярні в мистецькому середовищі, оскільки вони мають найширшу гамму кольорів, яка перевищує більш 450-ти відтінків.
Великий спектр кольорів дозволяє створювати дуже реалістичні зображення і передбачає можливість роботи в різних техніках.
Ними можна наносити як ніжні напівпрозорі тони, так і щільні темні, покривні, що володіють мінімальною часткою прозорості. Кольори спиртових маркерів легко піддаються змішуванню. Для плавного переходу одного кольору в інший використовуються спеціальні Блендери.
Дана серія представлена маркерами з двома пишучими вузлами.
Залежно від форми пера маркера можна використовувати різні техніки: великі заливки або точну деталізацію в роботі.
Головна властивість спиртового маркера на відміну від звичайного фломастера - це стійкість чорнила до різних несприятливих зовнішніх чинників (волога, сонячне світло, перепад температури). Чорнила добре лягають на такі поверхні як папір, плівку і дерево.
Спиртові чорнила не замерзають, не течуть і не вимагають постійної заправки. Маркер може пролежати тривалий час без використання і залишатися в робочому стані. Завдяки спирту, що міститься в волокнах маркера, зображення швидко висихає та не змивається водою.
Чорнила спиртових маркерів дуже міцно тримаються на поверхні матеріалу, для їх видалення потрібні спиртовмісні розчини.

Характеристики

Країна виробництва
Китай
Бренд
STA
Система подачі
Фетровый наполнитель
Тип пера
Круглое, Каллиграфическое

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Out of stock
200 грн
Выбранные цвета
Выбрано: 0 товаров на сумму 0 грн
Up