Аерозольна фарба Montana GLASS PAINT 250мл

4.004.00

Опис

Montana GLASS PAINT 250мл - фарба на основі комбінованої нітро-акрилової формули, поставляється в балонах об'ємом 250мл з низьким тиском і в 9-ти кольорах.
Саме така фарба потрібна, щоб додати трохи тонувального кольору або відтінку на скло, зберігаючи його натуральну прозорість і додаючи використаним кольором візуального комфорту.
Прекрасно підійде для декорування або дрібного ремонту старого скляного домашнього начиння. Залежно від кількості нанесених шарів фарби зменшується потік світла, що пропускається через об'єкт.
Перед використанням струшуйте балон протягом 3 хвилин, після нанесення, фарба висихає протягом 3-5 хвилин, тактильна полімеризація займе приблизно 1 годину, а повне затвердіння займе близько 24 годин.
Час повного висихання може варіюватися в залежності від температури навколишнього середовища, вологості і товщини покриття.
Дотримуючись дистанції 20-30см від об'єкта фарбування і за допомогою комплектної насадки Montana Flat Jet можна легко домогтися елегантного ефекту матового або молочного скла, незалежно від рівня кваліфікації малюючого.
Кращий спосіб підготувати поверхню вашого скла - суха очистка від пилу, масел або жирів. Додати додаткової стійкості до подряпин, ультрафіолетовим впливів можна нанесенням додаткового шару лаку Montana VARNISH 400мл.
Не рекомендується для використання на акрилових або плексігласових поверхнях, уникайте нанесення на поверхні предметів, які знаходяться в безпосередньому контакті з харчовими продуктами і напоями.
Після повного висихання Montana GLASS PAINT 250мл сміливо можна використовувати в поєднанні з іншими синтетичними або акриловими фарбами.

  • Обсяг 250мл
  • Матова фактура
  • Низький тиск
  • 9 кольорів

Характеристики

Блиск
Матовый
Об'єм
250 мл
Країна виробництва
Германия
Тиск
Низкое
Рівень
професиональный
Бренд
Montana Cans

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Виберіть колір:
Залишилося 2 шт.
265 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн
Вгору