Аерозольна фарба Loop LOOPER FEST 2017 Limited 400мл

4.004.00

Опис

Фарба Loop - це новий якісний, професійний та сучасний матеріал для граффіті, що випускається на заводі ITAL GETE (Італія).
Якість, підтверджена сертифікатом ISO 9001. Великий вміст акрилового пігменту забезпечує високу вкривчастість на всіх видах поверхонь і при будь-яких погодних умовах. Швидка адгезія унеможливлює підтікання фарби навіть при швидкому нанесенні.
Висока сумісність з будь-якими іншими акриловими фарбами та лаками. Дуже швидке висихання.
Фарба Loop може використовуватися на будь-яких поверхнях!
Спеціальний м'який і чутливий клапан допомагає художнику контролювати силу натиску і регулювати в такий спосіб розхід фарби, тактильна реакція пружини клапана дозволяє досягати максимальної точності розпилення фарби, тиск в балоні середній, що також робить фарбу Loop більш гнучкішим інструментом ніж стандартні спреї з високим чи низьким тиском. На балонах для позначення кольору фарби не використовуються пластмасові деталі, які здатні спотворювати колір - верхня частина балона фарбується безпосередньо тим кольором, який залито у нього. Це гарантує вам 100% відповідність кольору.
Фарба Loop не містить ароматичних розчинників, здатних завдати шкоди здоров'ю людей і особливо здоров'ю художників, враховуючи як часто вони користуються аерозольними фарбами.
Колекційна лімітована серія спреїв Loop, присвячених міжнародному граффіті фестивалю Looper Fest 2017 в Мілані.
Доступна тільки в бірюзовому кольорі!

Характеристики

Блиск
Матовый
Об'єм
400 мл
Бренд
Loop Colors
Країна виробництва
Италия
Тиск
Среднее
Рівень
професиональный

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Виберіть колір:
Немає в наявності
154 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн
Вгору