Аерозольна фарба Loop DOLLY NOIRE 400мл

4.33
Немає в наявності
125 грн
Обрані кольори
Вибрано: 0 товаров на суму 0 грн

Опис

Фарба Loop DOLLY NOIRE 400ml - це новий якісний, професійний та сучасний матеріал для граффіті, що має перламутровий ефект.
Якість, підтверджена сертифікатом ISO 9001.
Великий вміст акрилового пігменту забезпечує високу вкривчастість на всіх видах поверхонь і при будь-яких погодних умовах. Швидка адгезія унеможливлює підтікання фарби навіть при швидкому нанесенні. Висока сумісність з будь-якими іншими акриловими фарбами та лаками. Дуже швидке висихання.
Фарба Loop може використовуватися на будь-яких поверхнях!
Спеціальний м'який і чутливий клапан допомагає художнику контролювати силу натиску і регулювати в такий спосіб розхід фарби, тактильна реакція пружини клапана дозволяє досягати максимальної точності розпилення фарби, тиск в балоні середній, що також робить фарбу Loop більш гнучкішим інструментом ніж стандартні спреї з високим чи низьким тиском. На балонах для позначення кольору фарби не використовуються пластмасові деталі, які здатні спотворювати колір - верхня частина балона фарбується безпосередньо тим кольором, який залито у нього. Це гарантує вам 100% відповідність кольору.
Фарба Loop не містить ароматичних розчинників, здатних завдати шкоди здоров'ю людей і особливо здоров'ю художників, враховуючи як часто вони користуються аерозольними фарбами.
Доступна в кольорі Pearl Black (чорний перламутр).

Характеристики

Блиск
Глянцевый
Об'єм
400 мл
Бренд
Loop Colors
Країна виробництва
Италия
Тиск
Среднее
Рівень
опытный

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Вгору