Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/canscom/public_html/wa-apps/mylang/lib/classes/mylangTranslate.class.php on line 73

Warning: reset() expects parameter 1 to be array, null given in /home/canscom/public_html/wa-apps/mylang/lib/classes/mylangTranslate.class.php on line 73
Маркер Ironlak Pump Action Paint 12мм купити, ціна, фото, опис, каталог в CANS

Маркер Ironlak Pump Action Paint 12мм

Опис

Іноді, коли ви працюєте над ілюстрацією, потрібен інструмент, який є максимально гнучким і може вживатись на будь-якій з поверхонь - від полотна чи скейтбордової дошки до порцеляни чи бетону. Маркери серії Ironlak Paint Pump Action спеціально розроблені з урахуванням цих застосувань. Завдяки спеціально розробленій системі клапанів, яка дозволяє керувати силою подачі фарби на перо, вони є ідеальним інструментом для творчих задач.

Маркери Ironlak Paint Pump Action доступні в різних варіантах нахилу пера та кольорах від 1мм до 15мм, тому вони особливо зручні при виконанні дрібних деталей або ж наненсенні широких штрихів.
В основі запатентованої формули заправки застосовується комбінація акрилу, води і спиртових сполук, що дозволяє отримати швидкосохнучі властивості, високу адгезію, гарну вкриваючу ефективність і абсолютну безпечність для здоров’я.
Чорнило розчинне у воді, але після висихання має стійку до стирання основу.
Маркери багаторазового використання, перезаправляємі.
Розроблено райтерами для райтерів!

Характеристики

Країна виробництва
Бренд
Система подачі
Помповый клапан
Тип пера
Каллиграфическое

User reviews(0)

Скидки

Доставка

Choose колір:
172 грн
Выбранные цвета
Выбрано: 0 товаров на сумму 0 грн
Up