Замовлення здійснюється шляхом додавання товарів у віртуальний кошик.
Доступні кольори та інші специфікації ви можете побачити поруч з описом товарів.

Заповніть поля реєстраційної форми, важливо, щоб особиста інформація не містила помилок.
З переліку доступних варіантів оберіть зручний спосіб доставки.

Лист-підтвердження з переліком замовленого надійде на електронну пошту. Ви можете провести оплату товару онлайн або іншими доступними методами. При необхідності Ви можете зв'язатися з нами за контактними номерами для отримання уточнень.

Замовлений товар резервується на складі на 3 дні, неоплачені протягом цього часу замовлення автоматично анульовуються.
Зверніть увагу, відправка замовлення відбувається тільки за умови повної передоплати. Зберігайте отримані чеки та номери транзакцій!

Відправка замовлення буде здійснена протягом 24 годин із нашого складу в м.Луцьк. У разі відсутності якихось товарів на момент відправлення вам може бути запропонований альтернативний товар на оплачену суму або частково повернуто кошти.
Після відправки на вказану електронну скриньку надійде лист з номером декларації, згідно якого можна відстежити місце перебування вантажу.

Вартість доставки автоматично розраховується на сайті і включена в ціну замовлення, при бажанні, ви можете сплатити її окремо в представництві компанії-перевізника. Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки, комплектності ми рекомендуємо здійснювати у відділенні служби доставки у вашому місті.
При пошкодженні, втраті вантажу матеріальну відповідальність несе служба доставки.