Molotow BLENDER PRO в руках Antistatik

2016-03-27

Коротеньке відео про можливості комплексного застосування скетчевих маркерів AQUA TWIN та маркера BLENDER PRO.


У цьому відео огляді французький художник, граффіті райтер Antistatik (Orbit119/FR) розповідає про кілька нових продуктів від MOLOTOW, серед яких альбом AQUA PAD, скетчеві маркери AQUA TWIN та спеціальний маркер BLENDER PRO з тих же ж AQUA TWIN.

У палітрі AQUA TWIN доступні 24 насичені кольори, а також і порожній маркер AQUA TWIN для заправки чорнилом чи фарбою на ваш вибір. Всі кольори легко змішуються між собою, що дозволяє створити індивідуальний спектр відтінків, в якості змінних доступні м'яке 1мм та каліграфічне шириною 2-6мм перо, що прекрасно підійдуть для всіх видів проектних робіт.


Для професійного освітлення тіней (відбілювання, градіювання) є сумісний AQUA BLENDER PRO, який без всяких проблем зберігає якість і стабільність чорнила. До формули чорнила маркерів входять затверджені медичними установами харчові барвники, які безпечні для використання самим юним художникам.
AQUA BLENDER PRO заповнений безбарвною рідиною, що затримує всмоктування чорнила в поверхню паперу, зберігає якість і стабільність фарби при використанні в якості розчинника, сумісне майже для всіх видів фарб на водній основі.


AQUA PAD - альбом з акварельного паперу в м'якій палітурці, має 24 сторінки. З таким альбомом ви не будете боятися водяних розводів і забруднення наступних листків паперу в альбомі.