Loop MAXI 600ml

Выберите цвет:
В наличии
152 грн.

Описание

Фарба Loop - це новий якісний, професійний та сучасний матеріал для граффіті, що випускається на заводі ITAL GETE (Італія).
Якість, підтверджена сертифікатом ISO 9001. Великий вміст акрилового пігменту забезпечує високу вкривчастість на всіх видах поверхонь і при будь-яких погодних умовах. Швидка адгезія унеможливлює підтікання фарби навіть при швидкому нанесенні.
Висока сумісність з будь-якими іншими акриловими фарбами та лаками. Дуже швидке висихання. Фарба Loop може використовуватися на будь-яких поверхнях! Спеціальний м'який і чутливий клапан допомагає художнику контролювати силу натиску і регулювати в такий спосіб розхід фарби, тактильна реакція пружини клапана дозволяє досягати максимальної точності розпилення фарби, тиск в балоні середній, що також робить фарбу Loop більш гнучкішим інструментом ніж стандартні спреї з високим чи низьким тиском. На балонах для позначення кольору фарби не використовуються пластмасові деталі, які здатні спотворювати колір - верхня частина балона фарбується безпосередньо тим кольором, який залито у нього. Це гарантує вам 100% відповідність кольору.

Фарба Loop не містить ароматичних розчинників, здатних завдати шкоди здоров'ю людей і особливо здоров'ю художників, враховуючи як часто вони користуються аерозольними фарбами!
Група кольорів в балонах ємністю 600мл з високим тиском.

Характеристики

Об'єм600 мл
Палітра Loop MAXI 600LP-415 Maxi White
LP-416 Maxi Black
LP-433 Maxi Madrid
LP-417 Maxi Valencia
LP-418 Maxi Rosendhal
LP-419 Maxi Liverpool
LP-426 Maxi Leeds
LP-420 Maxi Dundalk
LP-421 Maxi Porto
LP-428 Maxi Malmo
LP-422 Maxi Mora
LP-423 Maxi Lens
LP-425 Maxi Brest
LP-424 Maxi Lucca
LP-427 Maxi Perugia
LP-429 Maxi Bergamo
LP-434 Maxi San Francisco
БрендLoop Colors
Країна походженняІталія
ТискВисокий
Рівеньдосвідчений
Наверх